Loading...

Muzikālā izrāde

Sākums / Muzikālā izrāde

Anotācija

Ronalds ir mērķtiecīgs uzņēmējs ar stipru gribasspēku, drosmīgiem sapņiem un lieliem plāniem. Viņam it kā ir viss, pēc kā daudzi tikai kāro, taču, vai ar to pietiek, lai nesalūztu no nepārtrauktās spriedzes, no cēlumiem, kritumiem un meklējumiem un sasniegtu iecerēto, nenodarot pāri sev un saviem mīļajiem? Negaidītu sakritību rezultātā Ronalds ar radiem un draugiem nokļūst situācijā, kas viņam sagādā vienreizēju iespēju – uz mirkli apstāties un paraudzīties uz visu no malas. Vai redzētais viņu apmierinās? Un galvenais, vai vispār iespējams vēl kaut ko mainīt?!
Izrādē – skaistas oriģināldziesmas, video projekcijas, humors un lieliskas atziņas.
Dramatiska izrāde par mums pašiem. Par mīlestību un sapņiem, atmiņām un cerībām, zaudējumiem un jaunām iespējām.

Uzvelciet baltu kreklu, kamēr jūs esat jauni. Un rociet zemi. Rociet zemi, kā neviens pirms jums to nav racis. Pasaule ir siltuma izslāpusi. Bet mīlestību līdz vecumam saglabā retais. Jums ir siltas rokas, bet kādam ir nosalušas. Kurš kuram pieies pirmais?

Imants Ziedonis

Lomās

Valters Gleške (Ronalds), Karīna Burmistrova (Ieva), Selga Gulbe (Māte), Dāvids Gleške (Gustavs), Luīze Tumševica (Alise), Una Berga (Žanete), Dāvis Pēterkops (Ričards), Igors Eglītis (Opis), Armands Jaunzems (Edgars), Rita Vīgante (Zanda), Linda Ervalde (Anete), Andris Bisenieks (Vjačeslavs), Sintija Gotharde (Kristīne), Aigars Strods (Augusts), Kaspars Tumševics (Brālēns), Anda Tīdemane (Brālēna sieva), Ilze Zvēra (Ilzīte)

Komanda

Scenārijs, dziesmu vārdi, video režija – Līga Gleške, Kitija Krasņikova
Inscenētājs – Agnese Baumane
Horeogrāfija – Inga Raudinga
Projekta vadītāja – Līga Sisojeva
Darbs ar aktieriem – Agita Valtere
Komponists – Māris Riekstiņš
Videomontāža – Dāvids Gleške
Muzikālā darba vadītājs – Valters Gleške
Galvenais video operators – Toms Tūtāns
Scenogrāfs – Ieva Ekmane, Edijs Veips
Gaismu mākslinieks – Jurijs Fjodorovs
Tērpu konsultanti – Estere Gleške, Antra Skrastiņa
Datorgrafika – Elīna Roze
WEB risinājumi – Dāvis Pēterkops

Liels paldies Džeinai Bārbalei, Jonatānam Gobam, Edgaram Tomsonam, Vinetai Mozumačai, Sabīnei Lindei, Mārtiņam Laudamam, Anitrai Tumševicai, Gitai Jeskei, Ingai Laufmanei, Guntai Klaužai un daudziem citiem par lielo ieguldījumu izrādes tapšanā.

Muzikālā izrāde “Laimes rekviēms” ir kristiešu draudzes “Prieka Vēsts” radošās komandas kopdarbs.

Sponsori

Paldies par atbalstu